Doświadczenie wszechstronność kompleksowość

ruger expo. relokacje maszyn i przeprowadzki przemysłowe

Spedycja targowa

Ruger Expo zajmuje się także obsługą targową. Projekt stoiska targowego, skonstruowanie stoiska w oparciu o przedstawiony projekt czy jego obsługa to tylko część naszych propozycji. W związku z targami zajmujemy się organizacją transportu dla eksponatów, rozładunkami i załadunkami przy pomocy naszych wózków widłowych a także magazynowaniem pustych opakowań. Obsługa odbywa się kompleksowo - klient nie musi być obecny przy rozładunku ponieważ sami ustawiamy eksponaty według planu i wytycznych. Załadunek także mogą Państwo zostawić nam- nadajemy przesyłki, wypełniamy dokumenty związane z przewozem i dopinamy każdy szczegół na ostatni guzik oszczędzając czas swoich klientów.

Nasza firma jest aktywna na wszelkich liczących się obiektach targowych oraz eventowych w Polsce, które zdobyliśmy sami własnym zaangażowaniem przez co staliśmy się oficjalnymi spedytorami targowymi, jak i poprzez współpracę z licznym gronem partnerów. Targi, na których nasza firma pojawiła się jako spedytor to m. in. STOM-TOOL, INNOFORM, TOOLEX, Międzynarodowe Targi Górnicze, Targi Przemysłu Energetycznego i Hutniczego, ITM Industry Europe, 4 Design Days, Profi Auto Show, Targi Budowlane Dom i Otoczenie.

Powierzenie obsługi targowej jednej firmie sprawia, że jakiekolwiek przeciwności i problemy występujące podczas imprezy targowej są na bieżąco rozwiązywane a zlecone działania- odpowiednio skoordynowane. W takiej sytuacji wystawca może się skupić na najważniejszym założeniu targowym, czyli na promocji swoich produktów, usług oraz całej swojej firmy. Zaufało nam już kilkaset firm, z wieloma współpracujemy na co dzień co świadczy o tym, jak wielki kredyt zaufania otrzymaliśmy!

Specjaliści od obsługi logistycznej imprez targowych

Artur Piątek
tel: +48 533 096 395
e-mail: a.piatek[at]rugerexpo.com

Maciej Waliszewski
tel: +48 535 001 197
e-mail: m.waliszewski[at]rugerexpo.com

Zadowoleni klienci

Dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu doceniła nas Polska Izba Przemysłu Targowego - w 2019 roku zostaliśmy Firmą z rekomendacją