Doświadczenie wszechstronność kompleksowość

ruger expo. relokacje maszyn i przeprowadzki przemysłowe

Richo Polska

RICHO Polska specjalizuje się w sprzedaży, serwisie i modernizacji maszyn przeznaczonych do obróbki metalu, narzędzi do obróbki skrawaniem, a także prowadzi specjalistyczne szkolenia dla operatorów. Nasza kadra to grupa doświadczonych inżynierów, którzy w swej wieloletniej praktyce zajmują się wdrażaniem zautomatyzowanych linii produkcyjnych, integracją obrabiarek CNC z manipulatorami oraz rozwiązywaniem złożonych problemów związanych z ich obsługą i serwisem.

Oferujemy Państwu najwyższej jakości maszyny do obróbki metalu od uznanych producentów. Tokarki CNC, szlifierki, podajniki prętów czy manipulatory to tylko nieliczne z wielu oferowanych przez nas maszyn i narzędzi do obróbki metalu. Produkty te cechują się dużą precyzją i nowoczesną konstrukcją, co gwarantuje wydajną i komfortową pracę.

Richo Polska oferuje szeroką gamę narzędzi do obróbki skrawaniem. Niezwykła trwałość i opatentowane rozwiązania techniczne to cechy wielu naszych produktów. Oferujemy Państwu nie tylko sprzęt, na którym można polegać, ale również niezbędne szkolenia z zakresu jego obsługi oraz serwis. Zadowolenie Klientów jest dla nas priorytetem.

Adres strony WWW: http://www.richo.pl/