Doświadczenie wszechstronność kompleksowość

ruger expo. relokacje maszyn i przeprowadzki przemysłowe

Relokacja maszyn

Naszą domeną są profesjonalne rozwiązania z zakresu relokacji maszyn, przeprowadzek całych linii technologicznych oraz urządzeń przemysłowych dla każdej z możliwej branży w Polsce i Europie. W swojej długoletniej karierze przeprowadzaliśmy relokacje maszyn i eksponatów z branży stomatologicznej, produkcyjnej, przemysłowej, górniczej, budowlanej, architektonicznej, cukierniczej, gastronomicznej i wielu innych. Jak pokazuje historia wykonanych prac- posiadamy ogromne doświadczenie i potrafimy swoje działania dopasować do każdej branży, a relokacja maszyn jest możliwa w każdych warunkach.

Relokujemy nie tylko pojedyncze maszyny, linie technologiczne, ale nawet całą fabrykę z jednej lokalizacji do drugiej. Zadbamy również o prawidłowy demontaż i odłączenie maszyn, a także o przygotowanie i zabezpieczenie maszyn na czas transportu. Do zabezpieczenia transportu jesteśmy zawsze świetnie przygotowani- pasy, szekle, łańcuchy, klocki, plandeki i folie mamy zawsze w odpowiedniej ilości na wyposażeniu samochodu. Wykonujemy relokację wewnątrz-zakładową oraz oczywiście – relokację między zakładami. Zespół doświadczonych specjalistów wypakuje maszyny, wstawi na stanowiska robocze, dokona demontażu blokad transportowych. Profesjonalne sprzęty pozwolą wypoziomować maszyny z tolerancją nawet do 0,02 mm czy też wykonać kotwienie maszyn. W wielu przypadkach korzystamy z pomocy profesjonalnego lasera, a wszystko po to, żeby maszyny zostały ustawione z największą precyzją. Instalator z uprawnieniami dokona podłączenia zasilania oraz pneumatyki ograniczając zaangażowanie Państwa monterów do niezbędnego minimum. W swoich ludzkich zasobach mamy także elektryka, a to kolejny argument przemawiający za tym, żeby skorzystać z usług fachowców. Nasza firma może się zająć również dezinstalacją maszyn i urządzeń oraz ich późniejszym złomowaniem. Rozbiórka linii technologicznej to coś na czym znamy się bardzo dobrze, powiedzielibyśmy, że nawet najlepiej! Wszystko dlatego, że relokacja maszyn to nasza pasja. Swoją pracę wykonujemy z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem, czego efekty są widoczne przy odbiorze wykonanych prac!

Dysponujemy wszelkimi specjalistycznymi sprzętami, które mogą być potrzebne przy relokacji maszyn: ciężkimi wózkami widłowymi, suwnicami, dźwigami, platformami a także rolkami transportowymi, podnośnikami i innym osprzętem hydraulicznym. Podczas relokacji oprócz fachowej obsługi zapewniamy także dobór odpowiedniego sprzętu. Wiele godzin zajmuje nam przygotowanie samej oferty- każde zlecenie i każda maszyna są inne, a więc sprzęt dobierany do realizacji usługi musi być idealnie dopasowany do maszyn, które relokujemy.

Dzięki współpracy z Ruger Expo mogą Państwo ograniczyć zaangażowanie swoich pracowników, monterów i techników. Powierzając cały proces logistyczny w ręce naszych specjalistów mają Państwo pewność, że koordynacja działań będzie wzorowa a realizacja procesu logistycznego szybka i profesjonalna. Zaplanujemy każdy szczegół- od pierwszego telefonu do uściśnięcia ręki i podziękowania za wzorową współpracę podczas relokacji Państwa maszyn!

Swoje usługi relokacyjne kierujemy zarówno dla producentów oraz importerów maszyn przemysłowych, jak również do firm zainteresowanych przeprowadzką przemysłową czy przeniesieniem fabryki. Nie ograniczamy się jednak do konkretnych branż, jak już wspomnieliśmy - nie boimy się wyzwań! Mają Państwo do przeniesienia laser? Kriokomorę? Frezarkę, tokarkę albo prasę krawędziową? Nie ma znaczenia co to będzie, podejmujemy się nawet najbardziej wymagających realizacji!

Specjaliści odpowiedzialni za przeprowadzki przemysłowe

Michał Marzec
tel: +48 533 099 634
e-mail: m.marzec[at]rugerexpo.com

Maciej Waliszewski
tel: +48 535 001 197
e-mail: m.waliszewski[at]rugerexpo.com