Doświadczenie wszechstronność kompleksowość

ruger expo. relokacje maszyn i przeprowadzki przemysłowe

Obsługa klienta

Rozpoznanie potrzeb

Kontaktujemy się drogą telefoniczną bądź mailową przedstawiając klientowi wstępną ofertę. Umawiamy spotkanie w siedzibie klienta aby móc dokładnie określić jego potrzeby oraz uzyskać informacje techniczne dotyczące maszyn oraz miejsca i czasu wykonania zlecenia, a także wstępnych założeń całego przedsięwzięcia.
Pobierz formularz

Analiza realizacji

Na podstawie danych otrzymanych na spotkaniu przeprowadzamy analizę ryzyka oraz zapotrzebowania na sprzęt i pracowników. Znajdujemy także rozwiązania aby usługa była wykonana prawidłowo i zgodnie z wytycznymi klienta przy zachowaniu wszelkich reguł bezpieczeństwa. Biorąc wzgląd na spokój i pewność naszych klientów nasze prace są dodatkowo ubezpieczane.

Przedstawienie oferty

Po dokonaniu analizy przedstawiamy klientowi ofertę cenową, z dokładnym określeniem terminu wykonania, prac i sprzętów, których planujemy użyć. Cena jest zawsze ustalana indywidualnie. Podczas bezpośredniej rozmowy dookreślamy możliwe sposoby wykonania usługi. Klient dokonuje korekt w przedstawionej propozycji, o ile są takie konieczne, i akceptuje ofertę poprzez podpisanie zamówienia.

Realizacja usługi

Staramy się w możliwe najkrótszym czasie spełnić potrzeby wyznaczone przez klienta. Przykładamy dużą wagę do efektywności naszych działań i jesteśmy elastyczni- wszystko dopasowujemy pod klienta. Przeprowadzki przemysłowe są realizowane w ścisłej współpracy z osobami do tego oddelegowanymi, w przypadku spedycji targowej- specjalista ds. targowych przejmuje na siebie wszelkie obowiązki związane z wykonywaną usługą.

Wycena relokacji maszyn w 24h

Pobierz formularz dostępny powyżej i prześlij na adres biuro(at)rugerexpo.com lub wypełnij formularz szybkiej wyceny relokacji poniżej.